Logo

Plac

Број на оглас: 2320154 | Објавен на: 02.02.2017, 23:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 15 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo leskoec 5000m2 Moze i na placovi po 1000m2 za kujka

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco