Logo

FORD Focus 1.8 TDCI

Број на оглас: 2320158 | Објавен на: 29.08.2017, 08:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


aluminski bandasi
klima
registrirana do mart

VREDI DA SE VIDI

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Ордан

Потврден огласувач