Logo

Teretana kompletno opremena itno i povolno

Број на оглас: 2320234 | Објавен на: 11.06.2018, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


MOZE ZAMENA ZA KOLA
Se prodava kompletno opremena teretana so
Site spravi i 500kg slobodna tezina i plus ednoracni tegovi od 5 do 25kg so ogledala i gumen pod teretanata se naogja vo probistip

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 slagan

Потврден огласувач