Logo

golf 4

Број на оглас: 2320345 | Објавен на: 09.01.2017, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2002
1.9 TDI
85kw
Registrirano do 10.09.17
210000km
Mnogu socuvan
Cena po dogovor

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 bmw