Logo

RETROVIZORI ZA PASAT 2001-2004

Број на оглас: 2320438 | Објавен на: 12.04.2017, 22:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: pasat 2001

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 80 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam retrovizori za pasat 2001-2004 retki so zimigavci vidi slika

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Zika

Потврден огласувач