Logo

M4 AQUA

Број на оглас: 2320839 | Објавен на: 21.12.2016, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: M4 aqua

Цена: 100 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


se prodava m4 aqua. telefonot e malku koristen ne e udiran i greban seuste e pod garancija (15 meseci) telefonot odi so kutia polnac slusalki i garancija.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Marjan