Logo

H1 5000k sialici (sijalici)

Број на оглас: 2321202 | Објавен на: 17.04.2017, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: drugi

Tип на делови: Осветлување

Цена: 300 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam polovni sialici H1 5000k
bela svetlina kupeni se 500den gi prodavm 300den

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач