Logo

Sony Xperia M4 Aqua itnoooo

Број на оглас: 2321259 | Објавен на: 21.12.2016, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: Sony Xperia M4 Aqua itnoooo

Цена: 5.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


http://www.gsmarena.com/sony_xperia_m4_aqua-7068.php

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vase