Logo

Bandasi 15ki 5x100 So Zimski Gumi 195 65R15

Број на оглас: 2321349 | Објавен на: 14.01.2017, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandasi 15ki komplet so mnogu dobri gumi 2 zimski miselin 2 letni.Razmak na strafovi 5x100 audi,golf,seat...

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач