Logo

izdavam apartman,,TANA''

Број на оглас: 2321503 | Објавен на: 21.12.2016, 16:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


apartman vo centarot na krusevo;parno greenje,wi-fi,kabloska tv.slobodno od 01.01.2017

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 joco