Logo

Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА

Број на оглас: 2321658 | Објавен на: 02.04.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 430 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 450m2 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со комплетна површина од 430м2 и дворна површина од 450м2. Куќата е легализирана и се наоѓа во населба Бел Камен. Цената е поволна и има простор за договор.


Повеќе информации на тел: 071-340-082

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Tode

Потврден огласувач