Logo

FIAT CINCVECENTO

Број на оглас: 2321762 | Објавен на: 30.06.2020, 23:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Cinquecento

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 28 kw / 38 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PORASDI TOA STO KUPIV DRUGO VOZILO ispravno pali vozi , registrirano do 08-03-2021

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач