Logo

PLAC DO KVANTASKI po ekstra cena

Број на оглас: 2321896 | Објавен на: 05.04.2017, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 280 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo magari do kvantaski pazar od 280m2 vo gradezen reon so komplet dokumentacija info na tel 070 339 391

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 vi

Потврден огласувач