Logo

Нови Мемори над душеци

Број на оглас: 2322029 | Објавен на: 23.05.2017, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.400 МКД

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


Продаваме нови, квалитетни НАД Душеци од Мемори сунгер со дебелина од 6цм за екстра удобност на вашата спална. Пружете си одмор и задоволство какво што заслужувате затоа сто здравјето е на прво место. Над душеците се со навлака на патент од Алое и имаат 5 годишна гаранција.
Праќаме по карго низ цела држава.
Јавете се за подетални информации.

Мемори над душек 180 x 200 x 6цм = 7400ден.
Мемори над душек 160 x 200 x 6цм = 6700ден.
Мемори над душек 140 x 200 x 6цм = 6100ден.
Мемори над душек 90 x 200 x 6цм = 4700 ден

Огласи од: Elena

Elena

Кавадарци

Станете Премиум член

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач