Logo

Крем за слабеење - против целулит

Број на оглас: 2322114 | Објавен на: 25.12.2016, 15:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 490 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Крем против целулит со љути пиперки, донесен од Дубаи, цена 550 ден.
Љутиот крем е составен од растителни екстракти и црн пипер кои помагаат во согорување на масните киселини при што дава нова свежина и енегија на кожата. Кремот во себе содржи посебна зацврстувачка супстанца која ја спречува појавата на целулит, ги топи маснотиите на телото, ја прави кожата поеластична и поздрава.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Bio AS Farmacia (претпријатие)