Logo

VW Polo 1.2 TSI 105ks Highline + druga oprema

Број на оглас: 2322976 | Објавен на: 13.02.2017, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2011

Гориво: Бензин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 7.900 € 8.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава VW Polo 1.2 TSI 105ks Highline + друга дополнителна опрема (нема само автоматски менувач и навигација).

Купено е од Порше, возено е само низ Скопје, точна километража 22500км (може да се провери во било кој сервис). Прв сопственик.

Без замени.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач