Logo

Video rekorder - VHS player

Број на оглас: 2323014 | Објавен на: 25.07.2017, 18:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Видео плеери

Вид на оглас: Се продава


Видео Рекордер SAMSUNG.
Тотално исправен.
Цената е фиксна.
Пракам и по карго
tel : 075813511

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач