Logo

Agregat

Број на оглас: 2323067 | Објавен на: 14.02.2018, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Агрегати

Вид на оглас: Се продава


Agregat made in Taiwan,agregatot e dinesen od svedska raboti super mnogu malku e upotreben,cena140evra

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 bajro

Потврден огласувач