Logo

BMW X5 17'' bandazi so gumi

Број на оглас: 2323089 | Објавен на: 17.01.2017, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 390 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gum Bandazi Orginal BMW X5.
17" .....235 / 65 ..17

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Matej

Потврден огласувач