Logo

AUDI A4

Број на оглас: 2323425 | Објавен на: 23.11.2017, 00:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.699 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 2005 G 2.0 TDI 103 KW SERVISIRANA KOMPLET DVOOZONSKA KLIMA ELEKTRIKA FUL FUNKCIONIRA SE ALU FELNI SO NOVI GUMI NADVORESNO NEMA NIKAKVI ZABELESKI NEMA NISTO DA TROPNE BESPREKORNO VOZILO ZA EVTINA CENA

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 erkan

Потврден огласувач