Logo

SE IZDAVA KUKA / HOUSE FOR RENT

Број на оглас: 2323750 | Објавен на: 22.04.2018, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Vlado Kantardziev 22

Цена: 200 €
250 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kuka prizemna kompletno opremena so sopstveno greenje na struja, komforna za ziveenje, dve spalni, kupatilo, dvorno mesto so sopstven vlez.
Se naoga do glavna posta.
Ul Vlado Kantardziev 22

Tel: 070 320 236
075 474 024

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач