Logo

fudbal fliper fudbalce

Број на оглас: 2323849 | Објавен на: 21.03.2017, 00:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Poluprofesionalno fudbalce so dolzina 140 cm i sirina 70 cm.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач