Logo

SE IZDAVA 2500 m2

Број на оглас: 2323859 | Објавен на: 13.11.2018, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2700 m²

Цена: 1.500 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


"CENA 1500 EVRA"
Objektot e kompletno renoviran 2700m2 so fero beton, edinstven vo Prilep i okolinata. Kontakt.070/772-097

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 D

Потврден огласувач