Logo

PRODAVAM STAN

Број на оглас: 2324119 | Објавен на: 18.05.2017, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 65 m²

Греење: Друго

Спрат: 3 кат

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kompletno renoviran stan od 65m2+podrum na ul.Ilindenska, namesten ili prazen
cena po dogovor

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jovan