Logo

VW TOURAN1.9 TDI

Број на оглас: 2324124 | Објавен на: 08.01.2017, 18:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 5.900 € Цената не е фиксна 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Vw touran tdI 1.9, 1900 kubici, 105 konjski sili, 93kw ! Smeneti diskovi, maslo, rebrast kaish! Registrirana do Septemvri 2017. Kolata e vo odlichna sostojba bez nikakva mana! Pali vozi ! Za povekje informacii 078 968 607 - Blagojce

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Jani

Потврден огласувач