Logo

se prodava stan 8mi noemvri

Број на оглас: 2324371 | Објавен на: 23.04.2017, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 64 m²

Греење: Струја

Спрат: 10 кат

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


stanot se naoga na engelsova 6 vo prvata kula do novata posta . stanot e 64m2. Podetalni informacii na tel 075/203-836 Vesna.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 vesna

Потврден огласувач