Logo

Mazda 626 D

Број на оглас: 2324409 | Објавен на: 03.05.2017, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 626

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mazdata 2.0 i e vo dobra sostojba
Elektrika na 4 prozori i retrovizori
Klima
Al. Bandazi 15 so dobri gumi
Abs
Servo volan
Centralno zaklućuvanje i so dalinsko
Sonćev krov
Dobro funkcionira se na nea
registrirana
Informacii na mob. 071 322 630 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 dragi

Потврден огласувач