Logo

se iznajmuva stan vo stip

Број на оглас: 2324469 | Објавен на: 11.01.2017, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50

Греење: Струја

Спрат: 0

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava stan vo stip vo blizina na marketot tus stanot e kompletno namesten za poveke informacii na tel.070367183

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 riste manev

Потврден огласувач