Logo

prodavam mobilen

Број на оглас: 2324481 | Објавен на: 23.12.2016, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: cubot

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


telefonot e ispraven so polnac i slusalki ima predna zadna kamera blic na dva broja android

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 telefon