Logo

Fiat Punto

Број на оглас: 2324578 | Објавен на: 09.01.2017, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e dobro socuvana za podetalni informaci javete ni se .

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Mile