Logo

Ford Tranzit 2.5 Diesel

Број на оглас: 2324749 | Објавен на: 15.03.2017, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Motor mejnac odlicni 59kw servo volan mozi i na -delovi za poveke informacii na 070-517-007 Ace 075-876-284 Pero

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Boris