Logo

Citoren Jampy

Број на оглас: 2325019 | Објавен на: 15.03.2017, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Citroen Jampi 1999 e proizvedeno motor mejnac mnogu dobri 8+1 sedista bez dokumenti .... za poveke informacii 075-876-284 Pero 070-517-007 Ace moze i na delovi

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Boris