Logo

IZDAVAM NOVA NAMESTENA GARSONJERA DO MAVROVKA

Број на оглас: 2325115 | Објавен на: 21.09.2017, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Цена: 140 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Kaj avtobuska bitpazar

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 mentor

Потврден огласувач