Logo

c 200 sport coupe kompresor nov plin

Број на оглас: 2325131 | Објавен на: 18.01.2017, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.800 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


odlicna sostojba
nov plin so atest vgraden 2016
realna kilometraza
servisna kniska
potrosuvacka
kombinirano 9.7
moken motor163 ks 230km/h
menuvac so 6 brzini+r
moror na lance
mnogu eftino odrzuvanje
nikogas zapaleno cigara
odlicni zimski gumi site isti
078235799 Sandra

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 mite

Потврден огласувач