Logo

Prodavam Ram memorija DDR2 od 1GB

Број на оглас: 2325231 | Објавен на: 25.04.2018, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД

Категорија: Компјутери / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam DDR2 Ram memorija od 1GB 400 denari i 512 MB 150 denari.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Славчо

Потврден огласувач