Logo

Mikrofon bubica-buba so shtipka

Број на оглас: 2325386 | Објавен на: 11.01.2017, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mikrofon buba so stipka za ozvucuvanje na duvacki i drugi instrumenti

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Oglasnik

Потврден огласувач