Logo

Se prodava VW GOLF 1.9TDI 105 ks 2008god mnogu socuvan

Број на оглас: 2325642 | Објавен на: 31.01.2018, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam golf na 120.000 km originalni
Moze i na mk tabli
Za poveke info na tell
Moze zamena za golf 6,7 audi

 Кратово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач