Logo

Prodavam kompleten motor za Golf 3 1.6 benzin

Број на оглас: 2325702 | Објавен на: 11.01.2017, 22:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Motorot e na kola i e vo odlicna sotojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme cena po dogovor

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Vw Golf Parts

Потврден огласувач