Logo

samsung galaxy s2

Број на оглас: 2325802 | Објавен на: 02.01.2017, 16:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: s2

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


komplet

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 mirko