Logo

НАЈ ЕФТИНО СМЕСТУВАЊЕ

Број на оглас: 2325955 | Објавен на: 22.01.2017, 18:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам посебен спрат од куќа со 3 соби,дневен престој,комплет опремна кујна и купатило.Со парно греење ,Tv kabelska и WIFI.ЦЕНА 300 ДЕНАРИ ОД ЛИЦЕ.За повеке информации јавете се на 078 404 857
ПОВЕЛЕТЕ ПОСЕТЕТЕНЕ !!!!

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Pero