Logo

Se iznajmuva sprat od kuka

Број на оглас: 2325963 | Објавен на: 25.12.2016, 01:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 120 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva stan top namesten

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aleksandar (претпријатие)