Logo

Sporet na drva

Број на оглас: 2326019 | Објавен на: 19.01.2017, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Продавам шпорет на дрва-Металец,малку користено и добро сочувано,цена по договор

Контакт тел.Санде 071-496-331

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Јане Василев

Потврден огласувач