Logo

seat ibiza 1.9 gt.tdi moze zamena

Број на оглас: 2326461 | Објавен на: 29.03.2017, 01:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e so ful oprema ima napraveno kompleten servis registrirana do 7mi mesec 2017g ima novi zimski gumi elektrika na stakla klima ispravna abs airbag centralno so dalecinsko alarm i euro kuka ima i zelen karton. kolata e 1.9 tdi 110 konji.Moze samo za kes za zamena ne zvonete.

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 sase