Logo

Toster za vafli

Број на оглас: 2326540 | Објавен на: 24.01.2017, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Toster za holandiski vafli stroopwafel.So recepta I se za pocnuvanje na biznis.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач