Logo

SE PRODAVA CISTERNA 2t. ЦИСТЕРНА 2т

Број на оглас: 2326725 | Објавен на: 23.04.2017, 19:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Цистерна 2000л.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач