Logo

Opel tigra 1.4

Број на оглас: 2326834 | Објавен на: 16.01.2017, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 45000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Tigra 1.4 registrirana cela godina kolata nema mana pali vozi a-test plin novi gumi radio cd za poveke informacii javete se na 070-517-007 Ace 075-876-284 Pero 072-638-157 Boris ne se javuvajte na toj broj!!!

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Boris