Logo

Kamion kiper

Број на оглас: 2326982 | Објавен на: 27.12.2017, 18:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamion kiper FAP 19-21 so fabricki shtaer motor so turbina 280KS

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач