Logo

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 TD

Број на оглас: 2326996 | Објавен на: 23.03.2017, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Grand Vitara

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dzip Suzuki Grand Vitara 2.0 TD kompletno servisiran so novi gumi i registrian cela godina

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач