Logo

astra g

Број на оглас: 2327168 | Објавен на: 27.04.2017, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.399 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vo super sostojba napraven golem servis,moze zamena samo za astra h caravan benzin,so moja doplata!reg. Do 12.07.2017 landi renzo plin atest clima foli atest

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Igor