Logo

BANDAZI ZA BMW 16ки (5x120) so letni gumi 205/55/16

Број на оглас: 2327276 | Објавен на: 16.01.2017, 22:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 € Цената не е фиксна 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


ИТНО ПРОДАВАМ БАНДАЖИ 16ки (5x120) . Бандажите со во добра состојба , не се криви , не тресат при возење ....може со нив и 4 летни гуми со димемзија 205/55/16...
Одговарат на Е46....може и на други модели

.....ИСПОРАКА И ПО КАРГО

МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА 17КИ ....СО ИЛИ БЕЗ ГУМИ....

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Lice za kontakt

Потврден огласувач